Volné pracovní místo  JUNIOR DISPONENT s AJ nebo NJ - pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

JUNIOR DISPONENT

Místo práce je CTPark Modřice.

Náplň práce:
  • Kontrola a administrace logistické dokumentace (objednávky, dodací listy, apod.), kontrola úplnosti zásilek, atd.
  • Zpracování dat v v interním systému
  • Po zapracování denní komunikace s dopravci a zákazníky v cizím jazyce (Aj nebo Nj), řízení dopravy, řešení zakázek a reklamací, apod.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost Aj nebo Nj (denní komunikace se zákazníky)
  • Komunikativní osobnost, reprezentativní vystupování
  • Pečlivost, zodpovědný přístup
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Uplatnění v prosperující mezinárodní logistické společnosti
  • možnost profesního růstu na samostatnou pozici
  • Práce v příjemném prostředí menšího kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení, příležitost k růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".