Volné pracovní místo  Junior ERP analytik (SAP) - pro čerstvé absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Mezinárodní výrobní firma nabízí příležitost juniorům a absolventům uplatnit se jako <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> úpravy a podpora SAP systému </li>
<li> návrh řešení v ABAP a příprava specifikací</li>
<li> dokumentace</li>
<li> podpora mapování dat a procesů</li>
<li> školení uživatelů</li>
<li> účast na projektech, koordinace a vedení některých projektů</li>
<li> podíl na implementaci systému</li>
<li> technická podpora uživatelů systému</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v IT, ideálně se zaměřením na informační systémy</li>
<li> Praktická zkušenost s nějakým ERP systémem (SAP výhodou)</li>
<li> Alespoň základní znalost Java nebo přímo ABAP</li>
<li> Zkušenost s programováním IS výhodou</li>
<li> Analytické myšlení</li>
<li> Silné komunikační dovednosti</li>
<li> Ochota často cestovat po Evropě</li>
<li> Pokročilá angličtina pro denní komunikaci (telefony, emaily, školení uživatelů technická podpora apod.)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> notebook</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> čtvrtletní výkonnostní bonus </li>
<li> 13. plat</li>
<li> možnost home office</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".