Volné pracovní místo  JUNIOR GLOBAL BUYER, až 40 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-13-228582. Máte zkušenost v oblasti obchodu nebo procurementu, kterou byste chtěl/a zdokonalit a rozšířit? Odolnost proti stresu a vyjednávací a komunikační dovednosti jsou Vaše silné stránky? <br/>Hledáte zaměstnání, kde se nebudete nudit a můžete občas vyjet na služební cestu? <br/>Potom začněte pracovat ve významné farmaceutické společnosti na pozici JUNIOR GLOBAL BUYER a získejte tak stabilní zaměstnání! <br/>
<br/>Jaká je náplň této práce? <ul>
<li> rozvoj komplexního povědomí o trhu, dodavatelích a technologiích</li>
<li> vybudování efektivní sítě nákupu obsahující dodavatelské řetězce, udělování licencí, aj. </li>
<li> udržování silného a důvěryhodného vztahu v rámci dodavatelského řetězce, strategie, jakosti, controllingu, aj. </li>
<li> vyjednávání o obchodních podmínkách ve smlouvách</li>
<li> zodpovědnost za optimalizaci nákupu zboží a služeb</li>
<li> spolupráce napříč celou společností</li>
<li> písemná i osobní komunikace s klienty napříč Evropou </li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy<br/>Nástup: možný ihned<br/>Smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení v případě spokojenosti.

Požadujeme

<ul>
<li> vysokoškolské vzdělání zaměřené na obchod či ekonomického směru</li>
<li> 1 - 3 letá zkušenost v oblasti obchodu, procurementu či dodavatelského řetězce nutností</li>
<li> komunikační a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> orientace na zákazníka a obchod</li>
<li> odolnost vůči stresu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> kvartální a roční bonusové ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravné</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.