Volné pracovní místo  Junior Java programátor

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Junior Java programátor.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> návrh, vývoj a porpora SW aplikací</li>
<li> účast na velkém mezinárodním projektu v oblasti energetiky</li>
<li> spolupráce v týmu</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. 1 rok komerční zkušenosti s programováním v Java SE</li>
<li> zkušenost s Swing, JDBC, XML</li>
<li> dobrá znalost Oracle, SQL, PL/SQL</li>
<li> dobrá znalost AJ (slovem i písmem)</li>
<li> zkušenost s designem Front End a vývojem Back End výhodou</li>
<li> týmový hráč</li>
<li> proaktivní přístup</li>
<li> loajalita</li>
<li> komunikativnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dnů dovolené ročně</li>
<li> 3 dny zdravotního volna za kalendářní rok s náhradou mzdy</li>
<li> jazykové kurzy s rodilými mluvčími s možností získání certifikace</li>
<li> rozvojové a certifikační programy</li>
<li> skupinové rizikové a životní pojištění</li>
<li> bezúročné zaměstnanecké půjčky</li>
<li> nadstandardní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinné příslušníky, atd.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".