Volné pracovní místo  Junior manager pobočky v Maďarsku

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, tuzemskou obchodní společnost působící na trhu již od roku 1992, hledáme kandidáty na pozici: Junior manager pobočky v Maďarsku

Náplň práce:
  • koordinace obchodních aktivit
  • akvizice
  • řízení vztahů s okruhem klíčových klientů
  • vedení týmu obchodníků
  • účast na poradách
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • 5 let praxe na obchodní pozici
  • zkušenosti s vedením obchodního týmu
  • zkušenosti z obchodních řetězců v Maďarsku na obchodních pozicích výhodou
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem, znalost maďarštiny výhodou
  • obchodní duch, dravost
  • manažerský a obchodní potenciál
  • právní povědomí
  • velmi dobré analytické myšlení
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • práce s PC v prostředí MS Office
  • časová nezávislost, ochota cestovat, pobývat v zahraničí
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práce na HPP v mladém týmu
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • naturální požitky
  • mobilní telefon
  • služební vůz
  • možnost pobytu v Budapešti
  • nadstandartní platové ohodnocení

Nástup: dohodou
Lokalita: Budapešť (Maďarsko)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".