Volné pracovní místo JUNIOR MARKETING/PODPORA MARKETINGOVÉHO A OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ #5007678

aktivní
People Consulting s.r.o.

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Místo pracoviště
Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

hledá pro svého klienta, stabilní a rozvíjející se obchodní společnost, kandidátky na pozici:

JUNIOR MARKETING/PODPORA MARKETINGOVÉHO A OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Popis pozice / Náplň práce:
· Spoluúčast na tvorbě marketingových a obchodních aktivit společnosti
· Správa koordinačního plánu marketingu a salesu
· Zpracovávání obchodních a marketingových dat v MS Excell
· Administrativní podpora ředitele odd. Marketing & Sales
· Správa kalendáře, Time management, evidence dokumentů
· Příprava podkladů, tvorba prezentací v PowerPointu
· Účast na obchodních jednání a tvorba zápisů z nich
· Operativní plnění a řešení denních úkolů od nadřízeného
· Zajištění překladu dokumentů, tlumočení jednání ČJ a AJ

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ (alespoň 1.stupně)
· Znalost základních marketingových nástrojů a postupů
· Orientace na trhu s dodavateli propagačních materiálů a služeb
· Výborná znalost AJ slovem i písmem
· Dobré organizační a rozhodovací schopnosti
· Samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
· Zálibu v asistentské práci a optimismus
· Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
· Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Zodpovědnou a zajímavou práci v prostředí úspěšné obchodní společnosti
· Přátelskou a otevřenou atmosféru
· Možnost osobního růstu a interního vzdělávání
· Motivační systém, odměňování dle dosahovaných výsledků
· Možnost zapůjčení služebního vozidla k soukromým účelům
· HPP na dobu neurčitou
· Příspěvek na penzijní připojištění
· Příspěvek na stravování
· Mobilní telefon
· Notebook
· Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí
· Nástup: ihned

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost reakce prostřednictvím odpovědního formuláře.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou. Podívejte se také na další pozice na našich webových stránkách.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.