Volné pracovní místo  Junior Nákupčí - Jirny

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost působící na trhu již od roku 1992, hledáme kandidáty na pozici: Junior Nákupčí - Jirny

Náplň práce:
  • nákup zboží a koordinace aktivit s tím souvisejících
  • řízení vztahů s příslušnými dodavateli
  • zodpovědnost za přidělenou sortimentní kolekci
  • objednávání zboží
  • zadávání dat do systému
  • příprava popisů zboží a obalů
  • organizace veletrhů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe min. 1 rok na obdobné pozici v obchodní společnosti
  • AJ na komunikativní úrovní (slovem + písmem)
  • znalost práce s PC (výhodou je znalost systému Navision)
  • komunikativnost
  • flexibilita, kreativní myšlení
  • sebeorganizovanost
  • schopnost práce pod tlakem
  • znalost oblasti Non Food (domáci potřeby, nářadí, nábytek, textil) výhodou
  • osobní potenciál postupu do seniorské pozice do 1-2 let

Nabízíme

  • dynamická práce v rodinném prostředí a v týmu mladých lidí
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • stravenky
  • naturální požitky
  • mobilní telefon
  • služební vůz
  • min. 1 x ročně účast na veletrzích v Asii a Evropě

Jiná sdělení

Plat: 25 - 35 000,- Kč
Nástup: 1.3.2008
Pracoviště: Jirny u Prahy

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".