Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  JUNIOR OBCHODNÍK S NĚMČINOU A POLŠTINOU

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Hledáte zajímavou a tvůrčí práci na pozici OBCHODNÍ REFERENT v Moravskoslezském kraji? Hovoříte dobře německy a alespoň částečně polsky? Zajímá Vás oblast průmyslové automatizace a rádi byste uplatnili své obchodní a komunikační dovednosti?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Česká společnost s dlouhou tradicí na trhu hledá vhodného kandidáta na pozici:

JUNIOR OBCHODNÍK S NĚMČINOU A POLŠTINOU

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Vytvoření vlastní sítě distributorů
  • Komunikace se zahraničními partnery
  • Prezentace produktů společnosti
  • Analýza potřeb zákazníka, vytváření obchodních nabídek

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Aktivní znalost německého a polského jazyka podmínkou
  • Dynamickou osobnost, kreativitu, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost řídících softwarů výhodou

Nabízíme

  • Možnost profesního i platového růstu
  • Tvůrčí práci ve stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravenky
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Pružnou pracovní dobu

Místo výkonu práce: Ostrava

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás