Volné pracovní místo  Junior product manager

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
Pod vedením stávajícího výrobkového manažera plnit následující pracovní povinnosti:
Stanovení a implementace obchodní strategie pro danou výrobkovou řadu (mobilní produkty)
Stanovování prodejní ceny výrobku na základě situace na trhu za účelem maximalizace zisku
Stanovení základních technických parametrů výrobku
Kontrola a snižování výrobních nákladů
Marketingová podpora pro danou výrobkovou řadu formou marketingových materiálů, školení pro prodejní tým a zákazníky apod.
Stanovování optimální výše zásob jak hotových výrobků, tak materiálu pro výrobu

V případě potřeby doprovázet prodejce při návštěvách u zákazníků
Shromažďovat a analyzovat informace z trhu (konkurenční výrobky, konkurence, požadavky zákazníků, potenciální nové aplikace pro výrobky atd.)
Aktivně spolupracovat na řešení zákaznických stížností
Identifikovat výrobky, které je možné převést do typové výroby, a definovat jejich konstrukci
Společně s oddělením prodeje připravovat plán objednávek a prodejů

Požadujeme

Požadujeme
VŠ vzdělání (technického, obchodního či ekonomického směru)
Aktivní znalost AJ slovem i písmem na velmi dobré úrovni
Systémový přístup k řešení úkolů
Komunikativnost
Flexibilita, samostatnost, svědomitost
Smysl pro odpovědnost
Ochota cestovat

Nabízíme

Nabízíme
Zajímavé a perspektivní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
Příspěvek k penzijnímu připojištění
Možnost závodního stravování včetně příspěvku na stravování
Podpora osobního rozvoje a dalšího vzděláván

Jiná sdělení

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou kryogenních zařízení na skladování a distribuci technických plynů, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Junior product manager