Zařazeno v oborech:
Marketing
Pozice:
Produktový manager
Lokalita:
Praha 5
Může se Vám hodit:
Produktový manager Praha 5

Volné pracovní místo JUNIOR PRODUCT MANAGER

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Praha 5
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
25 – 30 000,- Kč

Pro našeho významného klienta v oblasti vydavatelství hledáme vhodné kandidáty na pozici: JUNIOR PRODUCT MANAGER

Hlavní náplň:

  • asistence při analytických úkolech, marketingových aktivitách, vývojových a komunikačních projektech vydavatelství
  • spolupráce na rozvoji

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti marketingu, reklamy nebo v médiích – výhodou
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • organizační schopnosti, samostatnost, analytické myšlení a kreativita
  • komunikativnost, flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • start kariéry ve velkém mediálním koncernu
  • vzdělávání a možnost profesního růstu
  • stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

Plat: 25 – 30 000,– Kč
Nástup: možný ihned
Lokalita: Praha 5

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.