Volné pracovní místo  Junior Sales Engineer

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem - společnost v oblasti intralogistiky.

Pracovní nabídka

Máte zájem o techniku? Jste pokročilý ve znalosti angličtiny? Spolehlivý? Se zájmem o nabytí nových zkušeností? Rád se učíte a příležitostně Vám nevadí služební cesta do zahraničí?

Pak hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

· příprava a kalkulace nabídek projektů, časového harmonogramu
· příprava a kreslení technologických schémat a celkových dispozic při tvorbě technického řešení
· spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci přípravy nabídek
· komunikace se zákazníkem, subdodavateli v průběhu přípravy nabídky projektu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • pokročilá znalost AJ podmínkou, minimálně B2, další jazyky výhodou
  • aktivní znalost práce v AutoCAD podmínkou (3D výhodou)
  • schopnost čtení strojní výkresové dokumentace
  • předchozí praxe v podobném oboru podmínkou
  • zájem pracovat převážně na mezinárodních projektech
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, logické uvažování, aktivní ochotu učit se
  • schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
  • znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
  • základní orientace v technických normách
  • řidičský průkaz sk. B
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • atraktivní platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a na základě vašich zkušeností
  • Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu
  • zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské skupiny
  • příležitost k rozvoji a práci v našich dalších mezinárodních pobočkách
  • práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • služební notebook a mobilní telefon

Benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Pošlete nám svůj životopis skrze odpovědní formulář
Těšíme se na setkání s Vámi.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Junior Sales Engineer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Junior Sales Engineer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.