Volné pracovní místo  Junior specialista finančních analýz

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 20-11-228967. Finanční analytik<br/>Jsi absolvent z finančním backgroundem? Ať už zkušenost z financí máš nebo tu první teprve hledáš, ČTI DÁL!<br/>
<br/>Jak by podle nás měla práce pro perspektivní finanční nadšence vypadat? <ul>
<li> Práce na zajímavých projektech v mezinárodním týmu.</li>
<li> S využíváním cizích jazyků, abychom po roce v kanceláři nebyli schopni říct jenom „Hello“.</li>
<li> Také chceme mít možnost kariérního růstu a nesedět na stejné židli 10 let.</li>
<li> Neusnout na vavřínech, zdokonalovat a prohlubovat své znalosti z oboru.</li>
</ul>
<br/>Přesně to pro tebe máme:<br/>
<br/>„Finanční analytik se účastní spolupráce na zpracování finančních analýz a prognózy pro interní potřeby organizace. Hodnotí efektivnost, spolupracuje na koordinaci a tvorbě finančních plánů, sleduje a hodnotí vývoj, zároveň provozuje poradenskou činnost a pracuje na různých mezinárodních i lokálních projektech.“<br/>
<br/>Pozice je vhodná pro absolventy či uchazeče o práci s kratší pracovní zkušeností. <br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<ul>
<li> Příprava podkladů pro finanční analýzu.</li>
<li> Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů.</li>
<li> Příprava statistik a prezentací.</li>
<li> Denní komunikace se členy managementu, spolupráce na velkých mezinárodních projektech. </li>
<li> Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů.</li>
<li> Podílení se na přípravě budgetu.</li>
</ul>

Požadujeme

Jaký by si měl být ty?<ul>
<li> VŠ vzdělání (Finance, Ekonomie, Podniková administrativa či podobné zaměření).</li>
<li> Zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním.</li>
<li> Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti.</li>
<li> Velmi dobrá úroveň anglického jazyka (komunikace na denní bázi osobně i telefonicky).</li>
<li> Znalost francouzského, německého či jiného jazyka je výhodou, ne však podmínkou.</li>
<li> Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů.</li>
<li> Znalost práce na PC - MS Office. </li>
<li> Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost.</li>
</ul>

Nabízíme

Co za práci dostaneš?<br/>5 týdnů dovolené<br/>Stravenky<br/>Připojištení<br/>Jazykové kurzy<br/>Zaměstnanecké slevy<br/>Sick Days<br/>Pravidelná školení

Vhodné pro

Absolventy.