Volné pracovní místo  Junior účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, silnou nadnárodní společnost provozující síť hypermarketů (elektro) se sídlem v Praze 5 hledáme schopné kandidáty na pozici Junior účetní.

Náplň práce:
  • zpracování režijních faktur a dobropisů
  • účtování režijních faktur
  • zpracování odhadů režijních nákladů pro měsíční závěrku
  • zpracování měsíční inventury dohadných účtů pasivních
-zpracování dlouhodobého majetku
  • evidence majetku
  • účtování pořízeného a vyřazeného majetku
  • účtování měsíčních odpisů
  • inventury majetku

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • praxe výhodou, pozice vhodná pro absolventy
  • znalost účetnictví, DPH!
  • znalost práce na PC s důrazem na MS Excel, MS Word
  • základní znalost AJ, komunikativní výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • pečlivost, systematičnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • odborné vzdělávání, pro absolventy odborné zaškolení
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravné, příspěvěk na penzijní připojištění,..)
  • 5 týdnů dovolené
  • mzda cca 20.000,- Kč

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 5 - Zličín
Mzda: cca 20.000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu, použijte volbu odpovědět.