Volné pracovní místo  Junior účtovník s talianskym jazykom

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Aktívna komunikácia s internými klientmi v Taliansku
Realizácia účtovných postupov v internom databázovom systéme
Evidencia a účtovanie došlých a odoslaných faktúr
Mesačné, kvartálne a ročné uzávierky
Reporting

Požadujeme

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné
Znalosti
Jazykové znalosti:
Taliansky jazyk - aktívne a Anglický jazyk - základy

Znalosť anglického jazyka ako druhého jazyka je veľkou výhodou
Výborné komunikačné a analytické zručnosti, asertivita, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
Prax v účtovníctve je výhodou

Nabízíme

Iné výhody
Práca v medzinárodnom prostredí a mladom kolektíve
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Atraktívny balík zamestnaneckých výhod

Jiná sdělení

místo výkonu práce BRATISLAVA

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".