Zařazeno v oborech:
Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Cenař / kalkulant
Lokalita:
Klatovy
Může se Vám hodit:
Cenař / kalkulant Klatovy

Volné pracovní místo Kalkulant/ka - plánovač/ka

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Klatovy
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
17000 - 23000 Kč/měs

Pro úspěšnou a stabilní výrobní společnost, se sídlem na pomezí Plzeňského a Jihočeského kraje, vypisujeme výběrové řízení na pozici Kalkulant/ka – plánovač/ka.

Náplň práce:
  • pravidelné zpracovávání rozborů a analýz společnosti (výkazy, tabulky apod.)
  • zpracování a návrh ročních plánovaných kalkulací
  • zpracování měsíčních skutečných kalkulací
  • spolupráce při tvorbě a evidenci kalkulací
  • kontrola skutečné potřeby a formální správnosti stávajících kalkulací
  • zpracování ročních plánů společnosti a případných dílčích plánů
  • příjem a výplata hotovostí, vystavování pokladních dokladů a vedení pokladní knihy v době nepřítomnosti pokladní společnosti
  • spoluzodpovědnost za pokladní hotovost a za zabezpečení pokladny

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru
  • znalost vnitropodnikových ekonomických procesů
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, pokročilá znalost Excel)
  • velmi dobrá znalost práce s ekonomickým software
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • analytické schopnosti
  • pečlivost a zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • schopnost pracovat samostatně i spolupracovat v týmu

Nabízíme

Společnost nabízí atraktivní zaměstnanecké výhody, neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.