Volné pracovní místo  KAM/Business Development Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti outgoingové a incomingové turistiky , hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici „KAM/Business Development Manager“. Region: Praha.

Náplň práce:
  • aktivní vyhledávání a získávání nových klientů
  • nastavování spolupráce s novými klienty
  • uzavírání smluv se stávajícími a novými zákazníky
  • sestavování plánů, obratů a statistik
  • správa databáze klientů
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • návrhy, podílení se na přípravě a účasti na marketingových akcích, připravovaných pro zákazníky
  • účast na společenských a profesních událostech a jiných PR aktivitách

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici – jednání na úrovni korporátních klientů
  • zkušenosti s prodejem služeb ( v cestovním ruchu - výhodou )
  • velmi dobrou znalost AJ
  • práce na PC - Word, Excel, Internet
  • zvládání stresu a práce pod tlakem
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • ochota dále se vzdělávat
  • praxe s VIP klientelou + akviziční činnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • mobilní telefon, služební automobil
  • stravenky

Jiná sdělení

Nástupní plat: cca. 40 - 60 tis. Kč + bonusy
Nástup: ihned.
Lokalita: Praha

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".