Volné pracovní místo  Kariérní příležitost – AJ +FJ (od 24.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jazyky jsou vaší silnou stránkou a hledáte příležitost pro jejich uplatnění? Láká Vás práce ve výrobě? Pak jste na správné adrese! Hledáme posilu do týmu logistiků ve výrobní společnosti se znalostí angličtiny a francouzštiny!

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničními klienty
  • správa klientských požadavků a řešení reklamací
  • spolupráce s logistickým týmem
  • tvorba dokumentace a reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – příležitost pro absolventy!
  • pokročilá úroveň anglického a francouzského jazyka (jiný jazyk výhodou)
  • příjemné vystupování, samostatnost a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • využití jazykových znalostí a možnost dalšího vzdělávání
  • start kariéry v úspěšné výrobní společnosti
  • moderní prostředí a přátelský kolektiv
  • finanční odměna s bonusy
  • systém firemních benefitů
  • okr. Prostějov
  • práce na HPP, nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.