Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER | ELEKTRO, až 50 tis. Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 11-13-224222. Máš praxi na obchodní nebo projektové pozici? Domluvíš se perfektně anglicky a cestování tě neleká? Pokud jsi navíc silná osobnost s výbornými komunikačními dovednostmi, tak čti dál! <br/>
<br/>Prestižní mezinárodní společnost hledá kandidáty na pozici: <br/>
<br/>KEY ACCOUNT MANAGER | ELEKTRO<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> launch nových produktů a určování cenové strategie společnosti</li>
<li> vedení týmu 6ti obchodních zástupců pro regiony v ČR</li>
<li> každodenní spolupráces s marketingovým oddělením</li>
<li> realizace trade marketingových plánů</li>
<li> zodpovědnost za nastavení obchodních podmínek </li>
<li> vyhledávání nových obchodních příležitostí</li>
<li> vyhodnocení jednotlivých aktivit, report v angličtině</li>
</ul>

Požadujeme

Budeme si rozumět, pokud máš:<br/>
<ul>
<li> praxi na v oblasti retail / trade marketingu (ideálně elektro)</li>
<li> perfektní dovednosti v angličtině</li>
<li> výborné komunikační a vyjednávací dovednosti </li>
<li> možnost pravidelně cestovat (cca. 2x týdně)</li>
</ul>

Nabízíme

Co nabízíme navíc?<br/>
<ul>
<li> osobní automobil</li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> notebook</li>
<li> stravenky</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> prestižní společnost</li>
</ul>