Volné pracovní místo  Key Account Manager pro Severní Moravu a část Východních Čech

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem zdravotních pomůcek, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Key Account Manager“ pro Severní Moravu a část Východních Čech.

Náplň práce:
  • komunikace s klíčovými klienty
  • akvizice, výběrová řízení
  • propagace produktů společnosti
  • vyjednávání smluvních a cenových podmínek
  • spolupráce s produktovými specialisty
  • řízení a zodpovědnost za svěřený region

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 - 3 roky praxe na pozici OZ – pomůcky, zdravotnický materiál atd.
  • znalosti AJ (výhodou)
  • ochota cestovat, časová flexibilita, pozitivní přístup, samostatnost, iniciativa
  • velmi dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC - MS Office
  • řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělání
  • služební vůz i pro soukromé použití
  • mobilní telefon

Nástupní plat: cca. 36 - 40 tis. Kč + bonus

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".