Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER - ref. č. Pa 129

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, předního výrobce výrobních, montážních a testovacích technologií hledáme vhodného uchazeče na pozici

Key account manager

Náplň práce:
  • Řízení projektů (v oblasti výrobních linek a strojů) dle harmonogramu a rozpočtu
  • Budování a udržování efektivních vztahů s klíčovými zákazníky za účelem zvyšování obchodní výtěžnosti
  • Jednání se zákazníkem v průběhu projektu v rámci své kompetence
  • Průběžné identifikování příležitostí a omezení, navrhování opatření v rámci své kompetence
  • Zajišťování pravidelných projektových porad a účast na pravidelných poradách vedení společnosti.
  • Soustavné zvyšování kvalifikace a odbornosti

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • 5 let praxe, minimálně 2 roky v oblasti projektového řízení
  • AJ a NJ na komunikativní úrovni
  • Výborná znalost PC a MS Office
  • Řidičský průkaz B
  • Znalost průmyslového prostředí
  • Obchodního ducha, manažerské dovednosti, komunikativnost, kreativitu

Nabízíme

  • Náročnou a zajímavou práci v profesionálním týmu zapáleném pro jeden cíl
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Přímý kontakt s technickými a technologickými novinkami
  • Působení v moderním strojírenství, automatizaci a robotizaci
  • Profesní růst
  • Vzdělávání v oboru
  • Odpovídající ohodnocení
  • Služební vůz i soukromým účelům, mobil, notebook
  • Firemní benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".