Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER V OBLASTI ICT (od 55.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste dobrý obchodník a máte přehled v oblasti ICT? Umíte anglicky a láká Vás práce v dynamicky rostoucí společnosti? Potom jste ten pravý koho hledáme! Potřebujeme šikovného kandidáta na pozici "Key Account Manager v oblasti ICT"

Náplň práce:* oslovování nových zákazníků,nejčastějí telefonická komunikace
  • péče o stávající zákazníky
  • získávání nových obchodů
  • návrhy nejvhodnějšího řešení pro zákazníka v oblasti serverhostingových služeb
  • jednání se zahraničními zákazníky

Požadujeme

  • SŠ / VŠ - obor ICT nebo elektro výhodou
  • praxe v oboru ICT služeb
  • praxe na obchodní pozici nebo zájem o obchod
  • AJ na komunikativní úrovni - jednání v angličtině, telekonference
  • samostatnost, ochota učit se

Nabízíme

  • nadstandartní platové ohodnocení
  • provize ze získaných obchodů
  • mobilní telefon, notebok a automobil pro služební účely
  • stravenky
  • pružná pracovní doba
  • 20 dní dovolené, sick days