Volné pracovní místo  Key Account Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Nabízení služeb potenciálním i stávajícím zákazníkům v definovaném segmentu
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky
  • Budování obchodních vztahů
  • Tvorba nabídek prezentací vedení obchodních jednání
  • Vzdělávání se v oblasti znalostí produktů zaměstnavatele i jeho konkurence
  • Reporting a administrativní činnost spojená s výkonem dané pozice

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office Outlook internet)
  • Praxe v aktivní obchodní činnosti na obdobné pozici v telekomunikacích podmínkou
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka (porozumění psanému textu a emailová komunikace)
  • Komunikativní schopnosti schopnost asertivního jednání
  • Spolehlivost zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Možnosti dalšího profesionálního a kariérového růstu
  • Různé zaměstnanecké výhody automobil k soukromým účelům
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Odpovídající finanční ohodnocení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".