Volné pracovní místo  KLIENTSKÝ PORADCE JINDŘICHŮV HRADEC

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro silnou bankovní společnost s pobočkou v Jindřichově Hradci hledáme vhodného uchazeče či uchazečku na pozici KLIENTSKÝ PORADCE.

Náplň práce:

  • péče o prémiové klienty společnosti
  • řešení individuálních požadavků klientů ve svěřené oblasti
  • aktivní poradenství v oblasti účtů, elektronického bankovnictví, platebních karet, spotřebitelských úvěrů, termínovaných vkladů, pojištění aj.
  • práce na hotovostní přepážce pobočky
  • samostatné vzdělávání, sledování trhu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 2 roky praxe v obchodě, ideálně v rámci finančního trhu
  • komunikativní a aktivní povaha
  • ochota se pravidelně vzdělávat

Nabízíme

  • stabilní místo v silné společnosti
  • nástupní mzdu odpovídající zkušenostem
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou!
  • pravidelná školení
  • řadu zaměstnaneckých benefitů
  • nástup dle dohody, co nejdříve

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, neváhejte prosím zaslat svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Výběrové řízení končí 2.1.2015. Těšíme se na spolupráci!