Volné pracovní místo  KOLÍN - OBCHODNÍ REFERENTKA - 23 000 Kč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 1-12-201199. Mluvíte aktivně ANGLICKY? Máte zkušenost s prací v ADMINISTRATIVĚ? Nebojíte se učit nové věci? Tak právě hledáme Vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> komunikace se zákazníky, zadávání objednávek do systému, jejich zpracování a následná kontrola plnění dodávek</li>
<li> vystavování faktur, jejich evidence, kontrola splatnosti, příp. zasílání upomínek, zasílání pravidelných přehledů</li>
<li> podpora obchodních zástupců</li>
<li> objednávání kancelářských potřeb, technických prohlídek vozidel a dalších věcí</li>
<li> zápisy z porad</li>
<li> evidence korespondence a péče o návštěvy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> ANGLIČTINA slovem i písmem</li>
<li> SŠ s maturitou</li>
<li> PRAXE v administrativě (objednávky, fakturace) min. 2 roky</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Půlroční bonusy</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Možnost dalšího rozvoje, jazykové vzdělávání</li>
<li> Moderní pracovní prostředí</li>
</ul>