Volné pracovní místo  KOMODITNÍ NÁKUPČÍ|AUTOMOTIVE|AŽ 60 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-201192. Máte zkušenosti v oblasti nákupu výrobních dílů a víte jak najít ty správné dodavatele? Pokud máte zkušenosti i s cenovým vyjednáváním a chcete se nadále rozvíjet pak jste pro nás ti správní"<br/>
<br/>Náš klient, který působí na mezinárodním poli v oblasti výroby dílů pro automotive Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici "KOMODITNÍ NÁKUPČÍ|AUTOMOTIVE|AŽ 60 000 KČ|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> tvorba strategie nákupu</li>
<li> zajišťování nákupu strategických komodit </li>
<li> vyhledávání a výběr nových dodavatelů</li>
<li> vyjednávání s dodavateli</li>
<li> zodpovědnost za cenová jednání a nákladovost nákupních procesů</li>
<li> komunikace s členy týmu a v rámci skupiny</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Bc./VŠ vzdělání</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1) - komunikace s dodavateli, zahraniční cesty</li>
<li> zkušenosti v nákupní oblasti</li>
<li> orientace v oblasti tvorby cen</li>
<li> výborné vyjednávací schopnosti</li>
<li> zkušenosti s MS Office - Excel/Power Point</li>
<li> samostatnost</li>
<li> řidičský průkaz typu B</li>
<li> ochota občas vycestovat za dodavatelem v zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost dalšího kariérního růstu</li>
</ul>