Volné pracovní místo  Kompletace chirurgických setů – Karviná – volné víkendy

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta předního světového výrobce produktů pro ošetřování ran a chirurgických prostředků hledáme šikovné kandidáty na pozici operátora výroby.

Hledáte fyzicky nenáročnou práci v čistém prostředí?

Volné víkendy!

Nabízíme:
  • Stabilní práci na HPP
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na směny Po-Pa
  • Třísměnný provoz
  • Flexi pass – unišek na služby, léky apod. (750 Kč/měsíc)

Náplň práce:
  • Kompletace chirurgických setů
  • Vychystávání, napočítávání a předpříprava komponentů
  • Vrstvení komponentů podle návodu

Požadavky:
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat na směny
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost
  • Věk min. 18 let
  • Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.