Volné pracovní místo Komplexný účtovník

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
ČR, Slovensko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vedenie komplexného účtovníctva v súlade s platnými zákonmi
  • Spracovanie miezd
  • Mzdová agenda komunikácia s daňovým úradom sociálnou poisťovňou zdravotnými poisťovňami bankovými inštitúciami
  • Spracovanie daňových priznaní účtovných uzávierok
  • Reporting vedeniu spoločnosti
  • Pravidelné služobné cesty v rámci SR
  • Komunikácia s klientmiIné výhody- Pohyblivý pracovný čas
  • Možnosť pracovať z domu
  • Pravidelné školenia
  • Perspektíva odborného a kariérneho rastu v oblasti daňového poradenstva a audituSpoločnosť pre ktorú je pozícia obsadzovanáÚč­tovníctvo a audítorstvo

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta spoločnosť psobiacu v oblasti účtovníctva a audítorstva.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestre­doškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie odbor:
ekonomickéZna­lostiJazykové znalosti:
Anglický jazyk – mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti:
Mzdové účtovníctvo – pokročilý
Podvojné účtovníctvo – pokročilý
Jednoduché účtovníctvo – pokročilý
Fakturácia – pokročilý
Personalistika – pokročilý
Skladové hospodárstvo – pokročilý
Pokladňa – pokročilý

Počítačové znalosti – používate:
OMEGA – pokročilý
POHODA – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilýVodičský preukazBPožadovaná praxPočet rokov praxe:
2Osobnostné predpoklady a zručnosti- Nutná znalosť podvojného účtovníctva účtovných a daňových zákonov

  • Ovládanie účtovného programu OMEGA alebo KROS nutnosťou
  • Analytické myslenie so zmyslom pre detail
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Samostatnosť dslednosť