Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR – FEM VÝPOČTÁŘ (JIŽNÍ ČECHY)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Hledáte práci v Jihočeském kraji jako KONSTRUKTÉR – FEM VÝPOČTÁŘ? Zajímá Vás vývoj a konstrukce a máte zájem pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Významná zahraniční společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

KONSTRUKTÉR – FEM VÝPOČTÁŘ (JIŽNÍ ČECHY)

Náplň práce:

  • vývoj a konstrukce automobilů – práce na různých projektech
  • 3D konstrukce výrobků podle specifikace zákazníka
  • zhotovování dokumentace v CAD SW
  • spolupráce s vývojovými centry v zahraničí
  • komunikace se zákazníkem i s dodavatelem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojního nebo elektro zaměření
  • zkušenost v oboru automobilového průmyslu výhodou
  • znalost konstruování v libovolném CAD SW podmínkou
  • znalost AJ nebo NJ a komunikativní úrovni nutná
  • zkušenost s FEM výpočty výhodou
  • schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost systematického zaškolení a odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • podpora při přestěhování
  • stravenky, penzijní připojištění a další benefiy
  • práce v Jihočeském kraji

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás