Volné pracovní místo  Konstruktér - AutoCAD (od 26.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte praxi jako konstruktér a velmi dobrou orientaci ve výkresech? Máme tu příležitost právě pro Vás! Tak čtěte více a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • konstruování v 2D a 3D programu dle technické dokumentace
  • návrh řešení výrobku vč. jeho modelace
  • tvorba příslušné dokumentace pro výrobu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenská
  • min. 2 roky praxe na pozici konstruktér
  • znalost programů AutoCAD, SolidWorks (popř. jiných programů)
  • výborná orientace ve výkresech

Nabízíme

  • práce na HPP ve významné společnosti v Přerově
  • možnost práce na zajímavých projektech
  • moderní prostředí, přátelský kolektiv
  • osobní i profesní růst
  • zajímavé ohodnocení pracovního výkonu
  • 5. týden dovolené navíc
  • stravenky se zajištěným stravováním přímo na pracovišti
  • příspěvky na volnočasové aktivity (sport, kulturu aj.)

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.