Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Stavebnictví a reality, Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace, Výroba a průmysl
Pozice:
Konstruktér ve stavebnictví, Konstruktér ve strojírenství, Konstruktér v technice, elektro, energetice, Konstruktér v telekomunikacích, Konstruktér ve výrobě
Lokalita:
Benešov, Beroun, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Praha-centrum, Praha-východ, Praha-západ, Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou
Může se Vám hodit:
Konstruktér ve stavebnictví Benešov, Konstruktér ve strojírenství Benešov, Konstruktér v technice, elektro, energetice Benešov, Konstruktér v telekomunikacích Benešov, Konstruktér ve výrobě Benešov, Konstruktér ve stavebnictví Beroun, Konstruktér ve strojírenství Beroun, Konstruktér v technice, elektro, energetice Beroun, Konstruktér v telekomunikacích Beroun, Konstruktér ve výrobě Beroun

Volné pracovní místo Konstruktér Benešovsko

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
ČR
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro významnou společnost v oblasti strojírenské výroby hledáme vhodné uchazeče na pozici konstruktéra .

Náplň práce:

- návrhy a řešení v konstrukci pro oblast výroby společnosti

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxe výhodou ale možnost i pro absolventy
  • výborná znalost v systémech 2D a 3D programů (Auto Cad Inventor) -podmínkou
  • znalost MS Office Outlook
  • znalost NJ nebo AJ výhodou
  • komunikativní dovednost samostatnost v práci loajalitu vůči zaměstnavateli
  • zájem o trvalé uplatnění

Nabízíme:

  • stabilní pracovní příležitost u zavedené společnosti na českém trhu
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a dovedností kandidáta
  • kariérní a profesní růst v rámci zaměstnavatele
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu (mimo MHD)
  • mimořádné odměny za kvalitně odvedenou práci a pracovní aktivitu
  • možnost ubytování
  • nástup ihned

Pokud Vás pozice zaujala a máte skutečný zájem i v případě trvalé změny bydliště zašlete nám Váš životopis pomocí volby „odpovědět“.