Volné pracovní místo  Konstruktér elektro - okr. Vsetín

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Konstruktéra elektro.

Co Vás čeká:
Návrh a konstrukce elektrotechnických zařízení, elektro-design
Vývoj zajímavých projektů pro přední světové firmy
Zpracování technické dokumentace, analýza rizik
Výběr elektrotechnického materiálu a výpomoc při technologických a montážních procesech
Spolupráce s týmem mechanické konstrukce
Oživování prototypů
Sledování vývoje v oboru, racionalizace konstrukčních řešení
Přispívání kreativními nápady, zručnost

Požadujeme

Baví vás práce a chcete se jí dlouhodobě zabývat a rozvíjet se
Jste flexibilní, slovo "problém" je pro vás výzvou, nezaleknete se nových projektů
SŠ, VŠ technického směru (elektrotechnika)
Znáte EPLAN, PLC Siemens nebo jiné, není podmínkou
Máte už za sebou nějakou tu zkušenost, ale není podmínkou
Vyhláška 50 (§6, §7, §8, §10)
Základní přehled v elektrotechnických normách
Základní přehled v technických výpočtech
Angličtina pasivně, ostatní jazyky výhodou

Nabízíme

Zajímavou práci v unikátním oboru s celosvětovou působností
Komplexní přehled o produktu od návrhu až po instalaci
Možnost realizace vlastních konstrukčních myšlenek
Flexibilní pracovní dobu, možnost rozvíjení se, příjemné zázemí
Odpovídající platové ohodnocení, roční odměny
20 dní dovolené + 5 dní zdravotní dovolené,
Doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění
Jazykové kurzy na pracovišti
Příspěvek na stravování
Účast na odborných výstavách (Ampér, Productronica, APEX, SMT Norimberk)
Účast na vybraných instalacích
Možnost home office

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Konstruktér elektro - okr. Vsetín?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér elektro - okr. Vsetín

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.