Volné pracovní místo  Konstruktér elektro - vhodné i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Mezinárodní výrobní společnost v Královehradeckém kraji hledá kandidáta na pozici Konstruktér elektro. <br/>
<br/>Vaším úkolem bude: <ul>
<li> projekce elektro (silnoproudá zařízení) </li>
<li> správné technické, parametrické a funkční zpracování zakázky (elektrických obvodových schémat NN ovládacích skříní pro rozvaděče VN) na základě požadavků zákazníka</li>
<li> specifikaci NN a VN materiálu pro zakázku a její zadání do systému SAP</li>
<li> zadávání termínů ukončení jednotlivých definovaných činností do SAPu v souvislosti s časovým plánem zakázky</li>
<li> vytvoření požadovaných technických podkladů pro výrobu zakázky (zapojovací tabulky atp.)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ elektro</li>
<li> Praxe v projekci elektro výhodou</li>
<li> Kreativní a proaktivní přístup k práci</li>
<li> Zájem o silnoproudou elektrotechniku</li>
<li> Uživatelská znalost práce na PC (MS), </li>
<li> Praxe v AutoCad </li>
<li> AJ komunikativně</li>
<li> Komunikativnost, samostatnost a schopnost práce v týmu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů</li>
<li> vzdělávací a rozvojové kurzy</li>
<li> využití cizích jazyků</li>
<li> podporu inovací a vývoj špičkových technologií</li>
<li> široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".