Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Konstruktér elektro.

Pracovní náplň:
  • vypracování elektrických obvodových schémat nízkonapěťových ovládacích skříní pro rozváděče vysokého napětí
  • odpovědnost za jejich úplnost, technickou úroveň a včasné zpracování schémat pro výrobu
  • úzká spolupráce s navazujícími odděleními, např. konstrukce strojních částí, projektové řízení, výroba, zkušebna atd.

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
  • kreativní a logické myšlení, zájem o silnoproudou techniku
  • uživatelskou znalost MS Office, AutoCAd, znalost Eplan je výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů vzdělávací a rozvojové kurzy
  • využití cizích jazyků
  • podporu inovací a vývoj špičkových technologií
  • široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Jiná sdělení

Pracoviště: Brno
Nástup: dohodou
Pozice je vhodná i pro absolventy

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".