Volné pracovní místo  konstruktér - hydraulika

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a prohloubit své znalosti v oblasti strojní konstrukce a hydraulických systémů.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> tvorba technické dokumentace </li>
<li> tvorba schémat hydraulických obvodů</li>
<li> výpočty parametrů hydraulických komponent</li>
<li> návrhy rozměrových dispozic hydraulických systémů</li>
<li> přímá kontrola měřením veličin</li>
<li> přímá spolupráce s dodavateli</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru (hydraulika, dopravní technika, design)</li>
<li> odborné zkušenosti v oblasti vývoje a konstrukce hydraulických systémů </li>
<li> znalost 3D CAD systémů (ProEngineer výhodou)</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> zodpovědnost, analytické myšlení, týmovost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost dalšího vzdělávání</li>
<li> profesní růst</li>
<li> firemní balíček benefitů (příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, životní pojištění, stravování)</li>
<li> 5.týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".