Volné pracovní místo  Konstruktér - Jihlava

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-30-228844. Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! <br/>Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš anglicky a hledáš hlavní pracovní poměr? <br/>Nebo jsi již zkušený konstruktér v 3D modelování a nemáš VŠ či dobrou AJ? Nevadí, také jsi ve hře o toto místo! <br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> konstrukce v CAD 3D (hl. přístrojů) </li>
<li> spolupráce s kolegy na nových i stávajících projektech </li>
<li> tvorba technické a výkresové dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání ve strojírenství, pokud jsi absolvent </li>
<li> min. SŠ vzdělání pro konstruktéra s praxí </li>
<li> AJ - min. základy a ochota se zlepšovat </li>
<li> znalost 3D CAD SW a praktického modelování</li>
</ul>

Nabízíme

Mzda: 30 - 40 tis. Kč<br/>Nástup: dohodou <br/>
<ul>
<li> možné odměny navíc</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování - příspěvek</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.