Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR junior i senior - bez nutnosti AJ

Lokalita Vyškov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Jste Konstruktér junior nebo snad absolvent/student VŠ, který hledá uplatnění na trhu práce? Případně máte již nějakou zkušenost s konstrukcí a hledáte stabilního zaměstnavatele se zajímavými projekty? Pak jste na správném inzerátu! Úspěšná strojírenská společnost přijme do svého týmu KONSTRUKTÉRA, který bude součástí vývoje nových pohonů a plechových dílů.

Náplň práce:
  • návrh konstrukčního řešení výrobních strojů, dle zadání od zákazníků ze strojírenství a automotive v programu Solid Edge (převážně se jedná o návrh různých typů pohonů a kapotáže)
  • možnost koordinace a řízení jednotlivých projektů
  • podílení se na vývoji nových součástí a komponentů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou ve strojírenském oboru
  • praxe v 3D konstrukčních programech
  • znalost strojírenských technologií

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • čtvrtletní výkonnostní odměny
  • příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas
  • věrnostní prémie a další

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku KONSTRUKTÉR junior i senior - bez nutnosti AJ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Kovařík z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku KONSTRUKTÉR junior i senior - bez nutnosti AJ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.