Volné pracovní místo  Konstruktér, junior/senior

Lokalita Hodonín a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Nabízíme možnost připojit se do profesionálního týmu konstruktérů, do společnosti s mezinárodním působením, a prozaměstnaneckou firemní kulturou.

Prostor máme jak pro konstruktéry s letitou praxí, tak pro absolventy vysoké školy strojírenského oboru. Jsme schopni poskytnou praxi jak při konstrukci na zakázkách, tak ve vývoji. Výhodou pro Vás může být znalost programu Solidwokrs nebo Inventor. Také uvítáme znalost anglického jazyka - a to minimálně na úrovni B1.

V případě zájmu o pozici, prosím o zaslání aktuálního životopisu v reakci na pracovní inzerát.

Náplň práce:
  • tvorba technické dokumentace
  • tvorba návrhu, zakázková konstrukce
  • vývoj dílčích částí produktu
  • konzultace a komunikace

Požadujeme

  • vysokolšké vzdělání - strojírenství
  • předchozí praxe je pro Vás spíše výhodou
  • výhodou je také znalost 3D CAD softwaru
  • anglický jazyk - minimální úroveň B1, spíše technická angličtina

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový systém, vánoční prémie
  • mezinárodní projekty
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérně vyrůst
  • hrazené kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Konstruktér, junior/senior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Svoboda z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér, junior/senior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.