Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR 3D, Kaplice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 7-30-229786. Máte zkušenost z konstrukce, případně chcete nabrat nové zkušenosti v tomto oboru? Rozumíte anglicky? Pak se ozvěte!<br/>Přední výrobní společnost hledá právě vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>Návrhy konstrukčních změn<br/>Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu<br/>Spolupráce s vývojovým oddělením mateřské společnosti<br/>í

Požadujeme

VŠ / SŠ technického směru<br/>Znalost konstrukčních systémů, např. Inventor, Solidworks, Catia nebo Solid Edge<br/>Komunikativní znalost němčiny<br/>Praxe v konstrukci výhodou<br/>Ochota učit se nové věci

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení<br/>Smlouvu na dobu neurčitou<br/>Jazykové vzdělávání<br/>5 týdnů dovolené<br/>Příspěvek na dojíždění<br/>Příspěvek na bydlení a mnohé další