Volné pracovní místo  Konstruktér (od 26.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost v Přerově přijme do týmu konstruktéra s praxí a velmi dobrou znalostí výkresů. Splňujete tyto dva předpoklady? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • konstruování dle technické dokumentace ve 2D a 3D SW programech
  • návrh podoby výrobků a následná modelace
  • tvorba příslušné výrobní dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenská
  • praxe na pozici konstruktér (min. 2 roky)
  • znalost AutoCAD, SolidWorks, popř. jiných programů
  • orientace ve výkresech

Nabízíme

  • zajímavá práce na HPP ve významné výrobní společnosti
  • moderní prostředí, přátelský kolektiv
  • osobní i profesní růst
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 25 dní odpočinku
  • Stravování v areálu společnosti + stravenky
  • balíček dalších zajímavých firemních benefitů
  • lokalita: Prostějov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.