Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR - PROJEKTANT

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost kandidáty/kandidátky na pozici

KONSTRUKTÉR - PROJEKTANT

Popis pozice / Náplň práce:
· Tvorba konstrukční dokumentace pro kooperační vývojové mezinárodní projektů
· Návrh a konstrukce jednotlivých částí a sestav strojů
· Návrh a tvorba technické dokumentace
· Práce v mezinárodním týmu vývojových konstruktérů

Požadujeme

· VŠ vzdělání strojní zaměření
· Praxe v oblasti konstrukce min. 3 roky
· Znalost CATIA 5 podmínkou
· AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme

· Práce na mezinárodních projektech
· Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
· Systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
· Příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
· 5 týdnů dovolené
· Možnost ubytování v okolí společnosti

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".