Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR S 3D CAD SW - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY S PRAXÍ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-224683. Hledáte uplatnění v oblasti konstrukce a máte strojírenský background? Pokud aktivně pracujete s nějakým z 3D konstrukčních SW a nebojíte se nám prezentovat, pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Hledáme absolventy i zkušené mazáky na pozici "KONSTRUKTÉR S 3D CAD SW - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY S PRAXÍ" pro společnost s mezinárodními kořeny jejíž jméno se bude vyjímat mezi ostatními ve vašem profesním životopise.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> konstrukce a projekce produktů dle požadavků zákazníka </li>
<li> tvorba výrobní dokumentace</li>
<li> tvorba konceptů a specifikací</li>
<li> komunikace s dodavateli</li>
<li> účast na testech</li>
<li> komunikace s výrobními závody a partnerskými centry v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

!!! VÍTÁME I ABSOLVENTY S PRAXÍ V 3D KONSTRUKČÍM SW !!!<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání v technické oblasti</li>
<li> zkušenosti z předchozí pozice nebo praxe při studiu v oblasti konstrukce</li>
<li> jsme mezinárodní společnost a máme zahraniční zákazníky - s námi se domluvíš anglickým nebo německým jazykem</li>
<li> praxe v některém 3D konstrukčním SW (AutoCAD/Creo Elements/ProE)</li>
<li> jsme jeden tým - týmového ducha si vezměte sebou</li>
<li> občas Vás vyšleme do mateřské společnosti v zahraničí na školení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> finanční odměny a roční bonus</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity</li>
<li> odborné školení a kurzy v oblasti konstrukce</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.