Volné pracovní místo  Konstruktér s AJ nebo NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Konstrukce je to, co hledáte? Chcete pracovat v moderním prostředí, uplatňovat AJ nebo NJ a podílet se na vývoji nových výrobků? Pak zašlete Váš životopis. <br/>
<br/>Vaše náplň práce bude:<ul>
<li> konstrukce přípravků </li>
<li> vedení samostatných technických analýz týkající se návrhů přípravků</li>
<li> tvorba modelů a výkresové dokumentace</li>
<li> spolupráce s ostatními členy týmu i v rámci mezinárodního prostředí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru</li>
<li> AJ nebo NJ na komunikativní úrovni </li>
<li> znalost 3D CAD systému - např. Catia V5, CREO, Inventor </li>
<li> základní znalosti z oblasti konstrukce, technologie a materiálů </li>
<li> praxe vývojového konstruktéra v oblasti automotive výhodou (i stáž při studiu)</li>
<li> aktivní přístup, samostatnost</li>
<li> spolehlivost, ochota cestovat</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

Mzda: dle praxe a zkušeností<br/>Nástup: dohodou<br/>
<ul>
<li> mzdy navíc </li>
<li> prémie, odměny </li>
<li> dovolená navíc </li>
<li> péči o osobní a profesní rozvoj</li>
<li> bezplatné jazykové vzdělávání</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.