Volné pracovní místo  Konstruktér senior

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, pohybujícího se v dopravním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojní konstruktér - senior.

Náplň práce:
  • Vývoj nových produktů a inovace stávajícího portfolia
  • Spolupráce při návrzích konstrukčních celků napříč firmou – technologie,
výroba, obchod, stavba
  • Zapracování změnových požadavků z výroby prototypů a testování
  • Zajišťování potřebných zkoušek
  • Návrh, tvorba a správa technické dokumentace při zpracování zákaznických
požadavků
  • Zavádění evropských norem, certifikace
  • Tvorba dokumentace v Autodesk Inventor

Požadujeme

  • Inovativní, tvůrčí a proaktivní přístup k řešení problémů (a to není jen fráze
  • VŠ/SŠ v oboru strojírenství
  • Praxe v oboru a silný technický background
  • Schopnost týmové práce a komunikace
  • Dobrou znalost AJ
  • Znalost práce v 3D CAD systémech – Autodesk Inventor výhodou
  • Orientace v oblasti elektrických a hydraulických pohonů
  • Organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:
  • Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • Příjemný přátelský tým
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Možnost být u celého procesu vývoje – návrh, výroba, stavba
  • Balík firemních benefitů (stravenky, Multisport karta, příspěvek na
životní/penzijní pojištění, atd.)
  • Kontaktní osoba nabídky práce

Místo pracoviště: Praha 8
Nástup: Ihned/dohodou

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 31520/KONSE/SED.