Volné pracovní místo KONSTRUKTÉR - VÝROBNÍ LINKY (MOŽNOST I ŽL) (30.000 - 80.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Turnovsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Máte zkušenosti s konstrukcí výrobních linek?
Hovoříte anglicky nebo německy?
Hledáte nové výzvy?
Pak hledáme právě Vás!

Významná výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o kandidáty/tky na pozici:

SENIOR KONSTRUKTÉR – VÝROBNÍ LINKY (MOŽNOST I ŽL)Pracovní náplň:

  • Vývoj výrobních linek
  • Zodpovědnost za svěřené projekty
  • Vedení týmu konstruktérů
  • Spolupráce napříč společností (např. obchodní odd.)
  • Komunikace se zákazníky
  • Reporting výsledků vedení

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Prokazatelná praxe alespoň 4 roky na obdobné pozici
  • Praxe s vývojem výrobních linek
  • Komunikativní AJ
  • Dobrá znalost některého z CAD systému
  • Technické a analytické myšlení
  • Ochota cestovat

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Propracovaný systém benefitů
  • Týden dovolené navíc

Místo výkonu práce: Turnovsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.