Volné pracovní místo  Konstruktér , vývoj zkušebních strojů

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho partnera obsazujeme pozici Konstruktér , vývoj zkušebních strojů

Vývoj a konstrukce jednoúčelových dynamických zkušebních strojů a jejich součástí (zejména pro automobilový průmysl)

Náplň práce:

  • technické vedení zakázky
  • vypracování návrhu řešení na zadané téma
  • koordinace a vedení konstruktérů pracujících na dané zakázce
  • ověření vlastností výrobků výpočtem FEM, vytváření výkresové dokumentace
  • práce v programech MS Office, Autodesk Inventor a Ansys

Požadujeme

  • VŠ strojní
  • schopnost vedení lidí, organizační schopnosti
  • ŘP sk. B
  • český jazyk
  • AJ nebo NJ - aktivní znalost
  • samostatnost a odpovědnost

Nabízíme

  • možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • odměny dle výsledků práce na projektech
  • stabilitu významné společnosti v oboru
  • nástup ihned
  • příspěvek na stravování + další výhody
  • pracoviště na Praze 10, zastávka MHD

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Informace o pozici

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Praha 10

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ.

Vhodné pro

Absolventy.