Volné pracovní místo  Konstruktér

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro významného evropského dodavatele řešení v oblasti prům. automatizace a výrobních informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Konstruktér/Praha.

Náplň práce:
  • Vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů, výrobních zařízení a jejich součástí
  • Konstruování ve 3D CAD systémech
  • Technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí
  • Zpracování kalkulací a podkladů pro výběrová řízení
  • Zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby
  • Kontrola výroby
  • Autorský dozor v místě instalace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstrukci strojů a zařízení
  • Praxe v oboru minimálně 1 rok
  • Znalost práce s CAD systémy ( ProEngineer, SolidWorks, Inventor, SolidEdge, apod.)
  • Samostatnost, zodpovědnost, kreativitu
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Praha

Máte zájem o nabídku Konstruktér?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.