Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR|3D MODELY|VÝVOJ V AUTOMOTIVE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-226477. Zajímá Vás oblast konstrukce, máte praxi ve 3D konstrukčním SW a chcete pracovat na projektech o kterých si budou povídat i Vaše děti? <br/>
<br/>Hledáme zkušené i nezkušené konstruktéry a konstruktérky na pozici do mezinárodní společnosti na pozici "KONSTRUKTÉR|3D MODELY|VÝVOJ V AUTOMOTIVE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY|"<br/>
<ul>
<li>** VÍTÁME I ABSOLVENTY S PRAXÍ V 3D KONSTRUKČÍM SW ***</li>
</ul>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> podílení se na vývoji prototypů v automotive oblasti</li>
<li> návrh konceptu výrobků a detailní konstrukce komponentů v 3D CAD systémech (Catia V5) a CAE nástrojích</li>
<li> zavádění technických řešení</li>
<li> prototyping a technické zkoušky </li>
<li> příprava technické specifikace komponentů a spolupráci na vývoji testovacích procedur</li>
<li> spolupráce s ostatními členy týmu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření</li>
<li> schopnost komunikovat v anglickém jazyce</li>
<li> znalost a nějaké praktické zkušenosti v CAD 3D softwaru (Inventor, Ideas, Catia, ProE, apod...)</li>
<li> ochota cestovat </li>
<li> týmový duch i samostatnost při řešení úkolů</li>
<li> technické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> příplatky na stravování</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> high-tech prostředí mezinárodní společnosti</li>
<li> možnosti dalšího vzdělávání a růstu</li>
</ul>
<br/>a další benefity...

Vhodné pro

Absolventy.