Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR/PARDUBICE/SOB

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

kreslení na moderním 3D systému
  • navrhování a konstrukce stavebních skupin stroje
  • sestavování kusovníků stroje dle požadavku zákazníka
  • úzká spolupráce s výrobou

Požadujeme

VŠ strojního zaměření
  • aktivní znalost německého jazyka
  • znalost software NX a TCE výhodou
  • ochota k dalšímu intenzivnímu vzdělávání v rámci firmy
  • přesnost, s důrazem na detail a funkčnost celku, technicky kreativní osobnost
  • schopnost práce v týmu, komunikativnost
  • ochota k cestování (předpokládané pracovní cesty v rámci JUNKER GROUP), ŘP sk.B

Nabízíme

  • práci v prosperující mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti brousicích strojů
  • možnost zapracování v mateřské společnosti v Německu
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
  • podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (např.firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti vyvíjení, výrobou a distribucí brousicí strojů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

KONSTRUKTÉR/PARDUBICE/VAN

Náplň práce:
  • kreslení na moderním 3D systému

Váš požadujeme:
  • VŠ strojního zaměření

Nabízíme:

Termín nástupu: dohoda
Místo pracoviště: Pardubický kraj

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě