Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR|VÝROBNÍ SPOLEČNOST|35 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-10-220819. Hledáte společnost, která Vám poskytne stabilní zázemí, možnost využít své zkušenosti v oblasti konstrukce a posune Vás ještě o krok dál. Pokud Vás láká oblast výroby a chce se podílet na úžasných projektech, které pak můžete denně vidět kolem sebe, pak neváhejte.<br/>
<br/>V tuto chvíli hledáme pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, kandidáty na pozici "KONSTRUKTÉR|VÝROBNÍ SPOLEČNOST|35 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> tvorba konstrukce výrobků</li>
<li> tvorba designu komponentů</li>
<li> příprava technických řešení a jejich obhajoba </li>
<li> koordinace vyhotovení prototypů</li>
<li> kontrola zavedení výrobku do sériové výroby</li>
<li> odpovědnost za konstrukční návrh</li>
<li> kooperace s dalšími členy týmu na probíhajících konstrukčních projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru je podmínkou </li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni - jsme mezinárodní společnost</li>
<li> znalost CAD systému - preferujeme 3D CAD SW</li>
<li> v naší společnosti jsme jeden tým - proto týmového ducha sebou</li>
<li> své technické myšlení u nás využijete na 100%</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> variabilní systém odměn </li>
<li> možnost kariérního posunu</li>
<li> příspěvek na životní a penzijní připojištění</li>
<li> možnosti jak dál kariérně růst</li>
</ul>
<br/>Pracovní smlouva na dobu neurčitou.