Zařazeno v oborech:
Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl
Pozice:
Kontrolor výroby
Lokalita:
Jihlava
Může se Vám hodit:
Kontrolor výroby Jihlava

Volné pracovní místo KONTROLOR-KONTROLORKA JAKOSTI – Jihlava

aktivní
100% REWORK s.r.o.

Společnost se zabývá kontrolou, tříděním, měřením a opravami součástek v automobilovém průmyslu.

Místo pracoviště
Jihlava
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

  • práce na vstupní/mezio­perační/výstup­ní kontrole dílů pro strojírenský, zejm. automobilový průmysl
  • sledování, kontrolování kvality dílů
  • vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy (dle pokynů nadřízeného)
  • záznam o kontrole dílů
  • práce ve směnném provozu
  • pracoviště: Jihlava

Požadujeme

Vzhledem k povaze vykonávané pracovní činnosti požadujeme, aby noví zájemci o tuto práci splňovali následující podmínky:

  • minimálně SOU nebo SŠ vzdělání
  • velmi dobrý zrak a dobrý zdravotní stav
  • pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost, časová přizpůsobivost
  • schopnost učit se novým věcem

Za výhodu považujeme:

  • vzdělání v technickém oboru
  • zkušenost s výrobou (strojírenství, elektrotechnika, plasty) nebo kontrolou (vstupní nebo mezioperační nebo výstupní kontrola kvality)
  • zkušenost, praxi v používání měřidel ve strojírenství
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • znalost AJ nebo NJ – angličtina nebo němčina pro případnou komunikaci se zákazníkem
  • ŘP sk. B

Tyto znalosti však nejsou podmínkou.

Nabízíme

Pracovníkům, kteří splňují výše uvedené požadavky, můžeme nabídnout:

  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • stabilní práci ve firmě, která se dále rozrůstá a sílí
  • možnost profesního, kariérního růstu (na pozici mistra směny a dále) dle osobních předpokladů a výsledků
  • ohodnocení práce odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení
  • příplatky ke mzdě, pololetní odměny, příspěvek na stravování (stravenky od prvního měsíce)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“ nebo zašlete svůj životopis přímo na adresu:  poslat email

Podobné nabídky práce

Kontrolor
- kontrola a měření speciálních nástrojů - kontrola a měření výrobků při prototypových a sériových výrobách - správa kontrolní dokumentace
Moravské kovárny, a.s. 44, Jihlava Plný úvazek
týden
KONTROLOR - LÍTACÍ KONTROLA
Náplň práce: Samostatně provádí mezioperační kontrolu vyrobených dílců na středisku dle kontrolní návodky. Spolupracuje se seřizovačem a dává pokyn k doseřízení rozměrů dle výsledků měření. Zapisuje výsledky kontrol. Sestavuje ...
Decoleta, a.s. Havlíčkova 1395/30, Jihlava Plný úvazek
aktivní
VÝSTUPNÍ KONTROLA
Náplň práce: kontrola výrobků formou vizuální a měrové kontroly, vypracování předepsaných záznamů o kontrole. Požadujeme : - min. SOU (strojírenský obor výhodou) - zkušenost s kontrolou výhodou - znalost práce s běžnými měřidly vý ...
Decoleta, a.s. 58, Jihlava Plný úvazek